ГО інвалідів "Правозахисна спілка інвалідів" провела в громаді фокус-групове дослідження

Дата: 01.09.2023 17:20

Фото без описуЦього тижня Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» завітала з робочим візитом до Оброшинської громади. Провели фокус-групове дослідження в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Захід розпочався хвилиною мовчання в памʼять про загиблих захисників та захисниць України. До заходу долучилися внутрішньо-переміщені особи, батьки дітей з інвалідністю, працівники Оброшинської сільської ради.

Під час заходу обговорили важливі питання серед яких: залучення мешканців громади до процесів прийняття рішень в громаді, доступність приміщень комунальної інфраструктури для осіб з інвалідністю, а також про офіційні інформаційні майданчики, як спосіб комунікації між владою та мешканцями громади. Учасники зустрічі взяли участь у детальному анкетуванні щодо вищезазначених питань. Результати анкетування буде враховано у роботі Оброшинської сільської ради.

Працюємо над тим, щоб більше та активніше залучати різні групи населення до діяльності органу місцевого самоврядування. Дякуємо Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за ініціативу та важливі акценти!