Інформація щодо перебігу робіт в с. Ставчани

Дата: 17.08.2023 22:17

Фото без опису17 серпня: станом на 19.00 год завершено демонтаж 3 житлових будинків, які не підлягали відновленню. Дообстежено та додатково виявлено 39 присадиб, що зазнали руйнувань в Ставчанах.

Ведуться роботи щодо відновлення пошкоджених частин дахів, вікон, дверей, прибирається територія. Доставлено деревʼяні матеріали для повного відновлення дахів на 2 будинках. Працює комунальна техніка, приватних підприємців та мешканців громади.

Цілодобово ведеться робота Пунктів надання допомоги. Організовано харчування, матеріальну та медичну допомогу.

На черговій сесії Оброшинської сільської ради було прийнято зміни до Програми проведення заходів з соціального забезпечення та соціального захисту в Оброшинській територіальній громаді на 2023 рік, в рамках якої додатково передбачили 1 млн грн матеріальної допомоги сімʼям, які постраждали від ракетного обстрілу в с. Ставчани.

Також за знищене майно сімʼям надаватиметься компенсація з державного бюджету в рамках програми «єВідновлення».

*Джерело: Фейсбук-сторінка Івана Галича