Фінансова допомога ветеранам для ведення бізнесу

Дата: 07.07.2023 12:20

Фото без описуУкраїнський ветеранський фонд запускає програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу», у рамках якої надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Право на отримання фінансової підтримки в рамках конкурсного відбору проєктів мають:

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше, ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Прийом заявок триватиме до 13 липня 2023 року.

Сума фінансування проєктів складає від 500 тис. грн до 3 млн грн.

Подати заявку на участь у програмі тут: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/.

Із детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі в конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитися на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/.