Хлопцям на фронті необхідна наша допомога

Дата: 03.07.2023 11:27

Фото без описуЗараз місцеві механіки своїми силами ремонтують 3 автівки, які допомагали виконувати бойові задачі на Харківському та Донецькому напрямках. Це, зокрема, автівки наших хлопців з громади, які виконують військові задачі в складі прикордонного загону та Сил спеціальних операцій ЗСУ:

Автівка Citroen Jumpy – потребує ремонту коробки передач, заміни вікон, зварювальних робіт.

Автівка Nissan – потребує ремонту ходової, заміни вихлопної труби, зварювальних робіт.

Автівка Mercedes Sprinter - потребує ремонту мотору.

Пригадуєте, збирали кошти на благодійних концертах в Оброшині за участі колективів Оброшинської мистецької школи та на благодійному аукціоні за участі ГО «Наш простір дії» - загально це більше 42 тис грн. Ці кошти скерували на ремонт цих трьох автівок. Але цього недостатньо!

Потреба надалі є у Вашій допомозі.

Якщо готові фінансово долучитись, кошти можна перерахувати на рахунок 4149439024312799 або якщо можете долучитись іншим способом, просимо телефонувати за номером 0976343888 (Олег).

Разом зможемо більше!