В Оброшинській громаді впроваджують сортування сміття

Дата: 27.06.2023 13:41

Фото без описуНа території Оброшинської громади впроваджуємо екологічну ініціативу з сортування сміття. Долучитись може кожен мешканець села Оброшине, Ставчани, Конопниця. Вам БЕЗКОШТОВНО роздадуть кольорові сміттєві пакети для сортування сміття (пластик, скло, папір, металеві відходи, докладніше - на фото).

Як долучитися?

Написати за номером +38 067 755 92 97 у вайбер-групу/приватно https://invite.viber.com/... . Залишити у чаті свій ном. тел. та адресу, після чого сміттєві пакети доставлять Вам додому.

Збір проводять один раз на місяць під час воєнного стану. Про дату/час збору сміття повідомлятимуть у Viber.

Сортування сміття та передача його на переробку – це крок до збереження нашої планети. Будьте свідомі - долучайтесь до сортування відходів, щоб зберегти та очистити наше середовище.