Оголошення про результати конкурсу щодо надання послуг з вивезення побутових відходів
Рішенням сесії Оброшинської сільської ради від 27.04.2023р. №1890 затверджено Протокол засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу щодо визначення виконавця послуг із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів з території с. Оброшине та с. Пришляки Львівського району Львівської області від 20.04.2023 року.
Виконавцем послуг з із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів з території с. Оброшине та с. Пришляки Львівського району Львівської області визначено ТзОВ «Санком - Львів» строком на 12 (дванадцять) місяців.
Вартість надання послуг з поводження з побутовими відходами з розрахунку на 1(одну) особу (мешканця) одноквартирного будинку, (з присадибною ділянкою- особняк), грн./ос./міс. (згідно норм утворення побутових відходів на одну особу в місяць) – 64,29 грн.
Вартість надання послуг з поводження з побутовими відходами з розрахунку на 1(одну) особу (мешканця) багатоквартирного будинку(без присадибної ділянки), грн./ос./міс. (згідно норм утворення побутових відходів на одну особу в місяць) – 61,19 грн.
Зазначимо, що тарифи не змінювались.
Прошу вказати інформацію, щодо того, чи "Санком" надає послуги з вивезення побутових відходів жителям села Ставчани? І чому жителі села Ставчан (наприклад), повинні укладати угоди з Санкомом", коли передбачені тендерні закупівлі Оброшинської ТГ стосовно даної комунальної послуги? Все оплачено з бюджету Поясніть, чому народ має оплачувати ще раз ті ж послуги? І якщо все вірно, що мешканці укладають угоди з даним комунальним підприємством, то куди ідуть кошти, які надійшли з держбюджету на оплату цієї послуги с.м.т. Оброшине та ближнім селам?