Запуск Національного порталу з імунізації

Дата: 27.04.2023 09:57

Фото без опису З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації, який запущено в роботу напередодні Європейського тижня імунізації 2023.

Перейшовши за посиланням https://vaccine.org.ua або відсканувавши QR код, який прикріплено нижче, ви зможете почерпнути для себе всю необхідну інформації щодо безпеки, ефективності та використання вакцин у широкій спільноті пацієнтів, батьків, медичних державних установ у сфері охорони здоров'я.