Відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС Оброшинської сільської ради

Дата: 04.04.2023 17:36

Фото без описуУ вівторок, 04 квітня, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Оброшинської сільської ради.

Предметом засідання була низка питань, серед яких, зокрема, питання щодо заходів запобігання та протидії пожеж лісів і сільгоспугідь, виникнення пожеж у природних екосистемах на території Оброшинської сільської ради у літній період 2023 року, про роботу «Пунктів незламності», проведення заходів з розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб.

З кожного розглянутого питання порядку денного, після детального обговорення, членами комісії прийнято відповідні рішення.