У Львівській області та по всій території України триває національна кампанія «Гвардія Наступу»

Дата: 01.03.2023 10:41

Фото без описуІніціатива створення нових штурмових бригад належить Міністерству внутрішніх справ України. Бригади створюватимуть на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

У рамках проекту створено вісім штурмових бригад:

• «Сталевий кордон» – бригада Державної прикордонної служби України;
  • «Червона калина» – формується в Калинівці Вінницької області;
  • «Лють» – бригада Національної поліції України;
  • «Рубіж» – спрямована на те, щоб якомога швидше вийти на рубежі України;
  • «Спартан»;
  • «Кара-Даг» – братиме участь у звільненні окупованого Криму;
  • «Бурелом» – бригада утилізації російських військових;
  • легендарна бригада «Азов» – бригада Національної гвардії України.

Кандидатами можуть стати як чоловіки, так і жінки з достатнім рівнем фізичної підготовки та станом здоров'я та мотивацією захищати країну.

Кандидат має пройти військово-лікарську комісію, скласти психологічний тест та тест з фізичної підготовки. Лише після цього його чи її зарахують в обрану бригаду. Основу новостворених бригад складатимуть чинні та колишні військові та правоохоронці, які ще у 2014 році стали на захист України. Додатково бригади укомплектовуватимуть добровольці.

Перш ніж залучати до звільнення українських територій, бригади вивчатимуть вмотивованість кандидатів, скеровуватимуть їх на медкомісію, а далі – кілька місяців триватиме вишкіл. Проводитимуть його найкращі інструктори з вогневої підготовки та тактичної медицини. Добровольців забезпечать якісним озброєнням і технікою.

Вже понад 27 тисяч добровольців виявили бажання вступити до лав штурмових бригад «Гвардії наступу».

Щоб вступити до одного з підрозділів “Гвардії наступу”, необхідно подати відповідну анкету на сайті прєкту https://storm.mvs.gov.ua або записатися в Центрах надання адміністративних послуг за такими адресами:

1. м. Кам’янка-Бузька, Львівський район, вул. Незалежності, 20 А;
  2. м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
  3. м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
  4. м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А;
  5. м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
  6. м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
  7. м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
  8. м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10.

*За інформацією ЛОВА