В Оброшине активісти придбали дрони для ЗСУ

Дата: 28.02.2023 16:30

Фото без описуАктивна молодь громади придбала три дрони для наших Захисників.

Ще один успішний проект нашої молоді реалізовано. Для збору коштів активісти організували благодійні акції в Оброшинському ЗЗСО І-ІІІст. ім. Л Шанковського та Народному домі с. Ставчани, під час яких проводився перегляд мультфільмів і кінокартин, виставка військової зброї та інших цікавих речей, привезених з передової. Також відвідувачі мали змогу посмакувати солодкою випічкою та придбати глиняний посуд.

Загалом було зібрано 270 тис. грн., в тому числі 150 тис. грн. передали настоятелі трьох храмів громади: Храму Св. Влкмч. Димитрія (УГКЦ), Храму Зіслання Святого Духа(ПЦУ) та Храму Архистратига Михаїла с. Ставчани(УГКЦ).

За ці кошти закупили три "дрони", долучилися до допомоги 103-ій бригаді на мобільну СТО та купівлю двох автомобілів для наших захисників.

Нагадаємо, що молодь громади в період Різдвяних свят організувала волонтерський вертеп та зібрала понад 100 тис. грн. для ЗСУ. За ці кошти закупили три новенькі «старлінки» та долучилися до збору на автомобіль для наших військових.

Дякуємо нашій молоді за ініціативу, відповідальність та громадянський обов'язок.
В єдності сила!