Вогнеборці Добровільної пожежної команди взяли участь у ліквідації масштабної пожежі у виробничій будівлі

Дата: 20.02.2023 22:01

Фото без описуЗа даними ДСНС Львівщини, в ніч на суботу, 18 лютого, сталася масштабна пожежа на меблевому підприємстві у селі Наварія Пустомитівської ТГ.

На момент прибуття пожежників вогонь охопив виробництво та перекинувся на сусідню будівлю. Окрім підрозділів ДСНС з м. Пустомити та м. Львова, до гасіння пожежі були залучені представники Добровільної пожежної команди Оброшинської ТГ, а саме: Олег Гладьо, Олег Палюшок, Роман Васьковець, які прибули на місце події пожежною автоцистерною Mercedes TLF 24/50.
Добровольці здійснили 8 виїздів для доставлення води на місце гасіння пожежі.

Загалом до гасіння пожежі було залучено понад 60 рятувальників та 13 одиниць спецтехніки.