Відтепер відділ соціальної роботи має номер мобільного телефону

Дата: 17.02.2023 11:41

Фото без описуДля зручності жителів був створений службовий номер. За цим номером ви можете дізнатись про соціальні послуги, які надаються відділом відповідно до законодавства; проконсультуватись з особистих питань. Ви можете телефонувати за номером:
+380 96 911 95 07 з 9:00 - 18:00 з понеділка по п’ятницю(з 13:00 до 14:00 - обідня перерва).

Нагадуємо, що видачу талонів одноразового використання пільговим категоріям громадян здійснює відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради за зверненням особи, яка належить до пільгових категорій населення, а саме: діти з багатодітних сімей, діти з особливими потребами, члени сімей загиблих військовослужбовців (дружина, батько, мати, діти)та інших, які зареєстровані та проживають на території Оброшинської ТГ.