Урочисте відкриття пожежного боксу в нашій громаді

Дата: 23.01.2023 17:47

Фото без опису20 січня, за участі голови Львівської районної державної адміністрації Христини Замули, керівника Львівського районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області Олега Горохівського, представника Головного управління ДСНС України у Львівській області, керівництва громади, священників та жителів громади відбулося урочисте освячення пожежної частини в с. Оброшине.

«Розпочала роботу Добровільна пожежна комада у Львівському районі в Оброшинській громаді. Думаю, що це буде хорошим прикладом для інших громад як працювати. Хлопцям сьогодні бажаю переможного миру, здоров’я і натхнення, не втрачати того ентузіазму, з яким вони розпочали роботу»,- зазначила Христина Замула.

«Маємо перший гарний приклад в нашому регіоні об'єднання та створення добровільної пожежної команди, яка не є гіршою, аніж інші пожежні частини області, забезпечена технікою, одягом, пожежно-технічним обладнанням. Скажу відверто мешканцям громади, що завдяки цим добровольцям, життя людей, що тут мешкають, стає набагато безпечнішим. Хай Бог береже Вас, нашу країну. Хочу професійно побажати , щоб довше нова гарна форма залишалася чистою, а рукави – сухими," - сказав у своїй промові Олег Горохівський.

Висловлюємо величезну подяку німецьким партнерам з муніципалітету Швебіш Гмюнд, польським партнерам з Гміни Фредрополь, а також українсько-американському проєкту USAID "ГОВЕРЛА".

Дякуємо за надану техніку та обладнання, навчання та підтримку у цьому надзвичайно важливому для громади проекті.