Оброшинський вертеп зібрав 100 тисяч грн для ЗСУ

Дата: 13.01.2023 21:41

Сьогодні, 13 січня, напередодні Старого Нового року, в Оброшинську сільську раду завітав молодіжний волонтерський вертеп.

В Оброшині молодь громади організувала волонтерський вертеп. Метою колядників було зібрати потрібну суму для придбання комплектів Starlink для наших захисників.

«Оскільки різдвяні колядування цього року відбуваються в умовах війни, то й мета вертепу була відповідною. За цей час нам вдалося зібрати 100 000 грн», - зазначив Юрій Палюшок, один з організаторів вертепу.

Дякуємо молодим колядникам за те, що берете на себе ініціативу, проявляючи свій громадянський обов'язок, талант та відповідальність за майбутнє держави!