Оброшинська сільська рада

Львівський район, Львівська область

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану

Дата: 21.12.2022 20:21
Кількість переглядів: 216

Фото без описуВ Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану.

 

Матеріал подано у формі гри: бот надсилає запитання, а користувач має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів. 

Завдяки проходженню всіх рівнів гри, діти здобудуть теоретичні знання щодо дій під час: 

  • повітряної тривоги; 
  • вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів; 
  • руйнування приміщення у якому перебувають люди та в разі потрапляння під завали. 

Чат-бот «Воби2» ознайомлює учасників із правилами надання першої домедичної допомоги, вчить повідомляти про своє місцеперебування (робота з визначенням координат за допомогою «Google Maps») і заразом видаляти інформацію про збережені координати, якщо небезпека окупації зростає і покинути населений пункт неможливо. Чат-бот «Воби2» пояснює, як поводитися людям, які потрапили в полон тощо.

 

«Воби2» живе в месенджері Telegram (https://t.me/voby2_bot) і має власну сторінку (https://voby2.com.ua/). Він навчає дітей і підлітків, хоч і для дорослих там теж немало важливої інформації, як має діяти цивільне населення в тих чи інших ситуаціях воєнного стану.

 

«Воби2» запропонує користувачу назвати своє ім'я, вік і стать. Це потрібно команді «Інженерного тижня», щоб згодом отримати статистику щодо кількості учасників/ учасниць, результатів проходження тесту тощо. Ніяких особистих даних бот не запитує і навчає не надавати таку інформацію про себе незнайомим людям, поширювати її в соцмережах чи месенджерах. Після активації чат-бота та введенні даних учасник/-ця може почати гру.

 

Відповідаючи на питання в грі, які моделюють цілком життєві ситуації воєнного часу, діти не лише набуватимуть навичок щодо власних дій у разі небезпеки, а й матимуть можливість зберегти контакти, згідно з якими зможуть отримати необхідну інформацію або надіслати запит про допомогу в реальному житті.

*За інформацією МОН України


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь