Оброшинська сільська рада

Львівський район, Львівська область

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану

Дата: 21.12.2022 20:21
Кількість переглядів: 145

Фото без описуВ Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану.

 

Матеріал подано у формі гри: бот надсилає запитання, а користувач має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів. 

Завдяки проходженню всіх рівнів гри, діти здобудуть теоретичні знання щодо дій під час: 

  • повітряної тривоги; 
  • вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів; 
  • руйнування приміщення у якому перебувають люди та в разі потрапляння під завали. 

Чат-бот «Воби2» ознайомлює учасників із правилами надання першої домедичної допомоги, вчить повідомляти про своє місцеперебування (робота з визначенням координат за допомогою «Google Maps») і заразом видаляти інформацію про збережені координати, якщо небезпека окупації зростає і покинути населений пункт неможливо. Чат-бот «Воби2» пояснює, як поводитися людям, які потрапили в полон тощо.

 

«Воби2» живе в месенджері Telegram (https://t.me/voby2_bot) і має власну сторінку (https://voby2.com.ua/). Він навчає дітей і підлітків, хоч і для дорослих там теж немало важливої інформації, як має діяти цивільне населення в тих чи інших ситуаціях воєнного стану.

 

«Воби2» запропонує користувачу назвати своє ім'я, вік і стать. Це потрібно команді «Інженерного тижня», щоб згодом отримати статистику щодо кількості учасників/ учасниць, результатів проходження тесту тощо. Ніяких особистих даних бот не запитує і навчає не надавати таку інформацію про себе незнайомим людям, поширювати її в соцмережах чи месенджерах. Після активації чат-бота та введенні даних учасник/-ця може почати гру.

 

Відповідаючи на питання в грі, які моделюють цілком життєві ситуації воєнного часу, діти не лише набуватимуть навичок щодо власних дій у разі небезпеки, а й матимуть можливість зберегти контакти, згідно з якими зможуть отримати необхідну інформацію або надіслати запит про допомогу в реальному житті.

*За інформацією МОН України


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь