На дорогах Оброшинської громади продовжуються ремонтні роботи

Дата: 14.11.2022 14:37

Фото без описуВпродовж останніх тижнів було зроблено чималий об'єм ремонтних робіт. Зокрема, минулого тижня провели поточний ремонт дороги по вул. Галицькій у селі Ставчани. Дорога є однією з центральних вулиць даного населеного пункту. На ділянці дороги були проведені роботи з прокладання асфальтного покриття.

Зазначимо, що тижнем раніше розпочалися такі ж ремонтні роботи по вулиці Івасюка в с. Конопниці, де провели поточний ремонт дорожнього покриття. На даній ділянці проведені роботи з фрезерування, вирівнювання профілю, прокладання асфальтного покриття та прочищення дренажних каналів.

Найближчим часом, за сприятливих погодних умов, дорожні роботи стартуватимуть в селі Оброшине по вул. Шевченка, навпроти ЛФ Інституту охорони грунтів України.