В Оброшинській громаді триває процес підготовки пунктів обігріву

Дата: 11.11.2022 18:07

В межах підгФото без описуотовки до зимового періоду в громаді розпочалася робота з облаштувань пунктів обігріву, які почнуть працювати з настанням холодів. Зокрема, напередодні, змонтували один теплий намет в центрі села Оброшине.

Нагадаємо, що в цілому в громаді очікується розгорнути 12 пунктів обігріву, серед яких 8 утеплених наметів. Частина з них буде влаштована усередині комунальних установ шляхом встановлення утеплених наметів для додаткового збереження тепла, решта – надворі в утеплених наметах. Обігрів буде здійснюватись за допомогою нагрівальних приладів, що працюють від генератора, а також за допомогою твердого палива.

«Це будуть місця для збору мешканців громади у разі потреби зігрітися, напитись гарячого чаю, отримати доступ до електроенергії, щоб зарядити телефони, отримати медичну чи психологічну допомогу", — повідомив начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи, житлово-комунального господарства та благоустрою Ярослав Хом’як.