До уваги жителів громади, місце проживання яких зареєстроване в Оброшинській ТГ

Дата: 07.11.2022 10:03

Фото без описуУ зв’язку з необхідністю ведення та наповнення авторизованої системи «Реєстру територіальної громади» персональними даними всіх зареєстрованих осіб в громаді в електронному форматі просимо мешканців громади звернутися до внесення, уточнення та оновлення інформації в реєстрі.

Для актуалізації інформації в цьому Реєстрі необхідні наступні документи:

1 - паспорт громадянина України (книжечка або ID–картка з довідкою про реєстрацію місця проживання;
2 - ідентифікаційний код;
3 - будинкова книга;
4 - свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;
5 – закорднний паспорт (за наявності).

Звертатись в сільську раду с. Оброшине у відділ соціальної роботи (приміщення амбулаторії) та у старостинські округи с. Ставчан та с. Конопниці.

Актуалізація інформації в реєстрі територіальної громади необхідна для отримання громадянами в подальшому адміністративних і соціальних послуг (довідки, витяги тощо).

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (067)3654221 - Леся(головний спеціаліст відділу соціальної роботи).

Для здійснення обліку міграції населення та встановлення точної кількості осіб, що проживають на певній території запроваджено автоматизовану систему — Реєстр територіальної громади.

2 березня 2016 року Кабінетом Міністрів України затверджено Постанову № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», згідно якої функції реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування покладено на виконавчі органи місцевого самоврядування.

Богдан Шипак
2022-11-07 19:47:11

Чи можливо це зробити on-line?