В Оброшинській громаді створено Добровільну службу швидкого реагування з надання домедичної та психологічної допомоги

Дата: 05.11.2022 09:23

Фото без опису3 листопада рішенням сесії було створено Добровільну службу швидкого реагування Оброшинської територіальної громади для надання постраждалим домедичної та психологічної допомоги у разі надзвичайних ситуацій та під час аварійно-рятувальних робіт, що виникли внаслідок пожеж, бойових дій та терористичних актів на території Оброшинської громади.

Війна диктує нам нові реалії, до яких ми повинні бути готовими.

Служба є добровільним формуванням з числа громадян України, які досягли 18-річного віку та постійно проживають на території Оброшинської громади.

Наступним нашим кроком буде набір бажаючих долучитись до нашого добровільного формування.

Після відбору буде організоване навчання, підготовку та практичні відпрацювання:
 - як діяти у надзвичайних ситуаціях,
 - як реагувати та швидко надавати першу домедичну та психологічну допомогу постраждалим тощо.

Друзі, якщо у вас є бажання допомагати нашій громаді ставати сильнішою та обізнанішою - ми раді запросити вас до нашої команди.

Контактний телефон для запису: (067) 29 841 35 Оксана Бенцак