В Оброшине вручили пам`ятні медалі ветеранам УПА

Дата: 14.10.2022 21:06

14 жФото без описуовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника і захисниці України, представники Оброшинської сільської ради привітали воїнів УПА Оброшинської громади.

Пам`ятні відзнаки вручили Юлії Кушнір та Ярославу Макушаку, яких відвідали вдома. Радіємо, що сьогодні в нашій громаді ми ще маємо свідків тих часів.

З теплими словами вдячності за їх героїчний подвиг, силу духу та незламність звернувся заступник сільського голови Петро Панахид. Упівці були приємно вражені та зворушені нашим візитом. Пам'ятати про героїв - наш обов'язок.

Зазначимо, що сьогоднішній день є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, памяті тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога та днем поваги до тих, хто захищає її незалежність і сувернітет сьогодні.

На 14 жовтня припадає кілька важливих свят– Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День заснування українського козацтва та 80-та річниця створення Української Повстанської Армії.

Дякуємо усім, хто присвятив своє життя захисту своєї землі та сьогодні бореться за незалежність і право вільно жити на своїй землі.

Слава Україні!

Героям Слава!