В Оброшині провели в останню путь Героя Юрія Гриника

Дата: 10.10.2022 23:19

Фото без описуНевимовний біль, туга і смуток огорнули село...

Попрощатися з Героєм разом із родиною, громадою прийшли також військові побратими Юрія. Від батьківського дому велелюдна процесія йшла до храму Влкмч. Димитрія. Чин похорону очолив протопресвітер о. Ігор Гарась у співслужінні з отцем Михайлом Стахнівом, настоятелем храму, отцями Тарасом Островським та Олегом Зиничом.

Гриник Юрій Богданович народився 04.06.1974р. в селі Хоросниця Мостиського району Львівської області. Проживав в селі Оброшине. Загинув Герой 1 жовтня,  внаслідок  виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Біла Криниця Миколаївської області. Брав участь в АТО з 27.10.2014 року в Донецькій та Луганській областях по 28.02.2015. Звільнився 10.09.2015 року.  Підписав контракт  з ЗСУ 24.06.2021 року. З початку повномасштабного вторгнення перебував на передовій, був поранений. Нагороджений почесними грамотами за виконання службових обов’язків.

Принциповий, чесний, він був закоханим у свою рідну країну, щиро вболівав за її майбутнє.

«Війна забирає найкращих. Подібно як сльоза йде з очей, так з нами сьогодні плаче Господь. Щирі співчуття для родини, батьків, усієї громади. Це велика ціна, яку ми сьогодні платимо за незалежність України, нашу волю та право на життя..."- виголосив на прощальній промові протопресвітер о. Ігор Гарась.

Співчуваємо у великому горі батькам, рідним і близьким загиблого Героя.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вдячні за чин та найвищу жертву звершену нашим земляком.

Герої не вмирають. Вони живуть у наших серцях і спогадах.

Поховали захисника з військовими почестями на кладовищі в с. Оброшине.

Світла та вічна пам'ять й довічні шана та слава!