Розпочинається робота над стратегією розвитку Оброшинської ТГ

Дата: 09.10.2022 22:52

Фото без описуСтратегія розвитку ОТГ - документ, що визначає на довгостроковий період (7 років) стратегічні та оперативні цілі, індикатори (показники) їх досягнення, пріоритети та завдання для сталого економічного і соціального розвитку ОТГ, та який розробляється з урахуванням положень ЗУ «Про засади державної регіональної політики» і постанови КМУ від 11.11.2015 No 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації» (ч.2 п.4 р. І Наказу Мінрегіону від 30.03.2016 No 75).

Розробка Стратегії розвитку Оброшинської територіальної громади до 2027 р. відбувається за підтримки Проєкту «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Правильно розроблена стратегія дозволить визначити пріорітетні напрямки розвитку, об`єднати мешканців, бізнес та владу спільним баченням та сформувати єдину картину новоутвореної громади. Найбільш ефективною вона буде у разі залучення великої кількості людей.

Розпочинаємо проводити анкетування мешканців.

Просимо заповнинити опитувальник за посиланням:

Ваша думка є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Будь ласка, заповніть анкету до 06.11.2022 р.

*Ця публікація була створена у співпраці з ГО «Європейський Діалог» в рамках Проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID "ГОВЕРЛА". Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.