До уваги мешканців! Відбудуться громадські слухання!

Дата: 30.09.2022 12:45

Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації: внесення змін в «Детальний план території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в межах вулиці Шашкевича (за новим цвинтарем у напрямку с. Басівка) в с. Оброшине Пустомитівського району Львівської області».

Розробник - ФОП Юзькевич Христина Іллівна.
Замовник – Оброшинська сільська рада.

Мета і завдання ДПТ –уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови земельної ділянки з метою будівництва нежитлової будівлі хлібозаводу з адміністративно – побутовим корпусом та нежитлової будівлі автопарку, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення планувальних обмежень. Ознайомитись з проектом ДПТ можна в приміщенні сільської ради в робочий час. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів  Оброшинської сільської ради – головний архітектор.

Громадське слухання відбудеться 18.10.2022р. о 11.00год. в  приміщенні сільської ради.

Пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті за адресою сільської ради: 81115, с. Оброшине, вул. Шевченка 5,  Львівського району, Львівської області