Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту провів нараду керівників закладів освіти з представником ДСНС

Дата: 21.09.2022 17:56

Фото без описуСьогодні, 21 вересня,  Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради провів нараду керівників закладів освіти з представником ДСНС пр. інспектором ВЗНС Цісаруком Назарієм Сергійовичем.

На порядку денному розглядали вкрай важливі питання - організацію безпечного навчального процесу в умовах війни та створення при закладах освіти Дружин юних рятувальників-пожежних та юних рятувальників-парамедиків ( ДЮПР).

Представник ДСНС зазначив, що відповідно до Положення про ДЮРП затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства освіти і науки України від 3 березня 2006 р. №119/150 з метою виховання у дітей свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, формування здорового способу життя учнів, задоволення потреб у професійному самовизначенні та самореалізації є необхідність у створенні Дружин юних рятувальників пожежних та парамедиків.

Шановні батьки, якщо ваші діти мають бажання зайняти себе такою цікавою та корисною позашкільною діяльністю - радо запрошуємо їх до нашої команди юних рятувальників.

За додатковою інформацією звертайтесь до викладачів ваших навчальних закладів.

Вікова категорія юних рятувальників 12-16 років.