16-17 вересня мешканців громади запрошуємо долучитись до «World Cleanup Day»

Дата: 16.09.2022 12:52

Фото без описуЦьогоріч Всесвітній день прибирання пройде під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Наша громада також долучається до цієї події. Захід буде проведено з дотриманням карантинних норм, заборон, обмежень, які діють у період війни.

Координатором акції в селі Оброшине є директор КП "Оброшин" Сенишин Андрій Ярославович, в селах Конопниця та Ставчани - старости старостинських округів.

Поки російські окупанти нищать нашу землю, спадщину та намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

Запрошуємо мешканців громади долучатись. Нагадуємо, що формати участі можуть бути різними:

• класичне прибирання за наявності сховища в пішій ходьбі від локації за рекомендації органів місцевого самоврядування та ДСНС;

• індивідуальні прибирання вибраної забрудненої зони;

• Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії;

• Сортування та здача вторинної сировини на переробку;

• Розбір завалів та інші безпечні формати.

*Нагадаємо, що Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня.