Захворюваність на Сovid-19 зростає!

Дата: 12.09.2022 17:26

Фото без описуОтож, нагадуємо прості правила, як вберегтись від ризику захворіти: ретельно та регулярно мити руки з милом, дотримуватись безпечної дистанції 1,5-2 м у громадських місцях, носити маску та  дотримуватись етикету кашлю та чхання (прикриваючи рот і ніс серветкою або згином ліктя) .

«Бережіть себе і рідних. При перших ознаках хвороби - залишіться дома і зверніться до лікаря. Використовуйте маски в громадських місцях. Зробіть профілактичні щеплення!», - наголошують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

За інформацією медиків в нашій громаді в наявності є дві вакцини: Janssen від компанії Johnson & Johnson та CoronaVac. За детальною інформацією щодо проведення вакцинації слід звертатися до сімейних лікарів, з якими підписано декларацію або в Оброшинську амбулаторію.

Кожен потрібен країні здоровим та готовим працювати на тому фронті, на якому він принесе найбільше користі для нашої перемоги.

Бережіть себе та рідних!