Діти з громади мають можливість відпочити у Франції

Дата: 08.08.2022 16:48

З 12 по 22 серпня 2022 року організовується освітньо-туристична поїздка до Французької республіки для дітей учасників війни та внутрішньо переміщених осіб.

Запрошують дітей віком від 6 до 12 років включно. Діти перебуватимуть під наглядом психологів та педагогів-вихователів з України. Виїзд 12 серпня. Усі витрати на транспорт, харчування, проживання покриваються приймаючою стороною.

Важлива умова! Дитина повинна мати закордонний паспорт (діючий на час відпочинку) і інші документи.

Інші деталі – уточняти безпосередньо в соціальному відділі Оброшинської сільської ради (приміщення амбулаторії с. Оброшине, 1 поверх).

*Інформація актуальна до 10.08.2022.