Із рубрики "знайомство": Володимир Окопний

Дата: 05.08.2022 16:17

Фото без описуПродовжуємо вас знайомити із особистостями, які працюють в Оброшинській громаді. Розказуємо з якими питаннями можна до них звертатись та в який час і спосіб.

Володимир Окопний, директор Оброшинської дитячо-юнацької спортивної школи «Надія».

- Розкажи, як за цей рік змінилось спортивне життя в громаді? Над чим працюєте?

- З липня 2021 року розпочали реорганізовувати Оброшинську дитячо-юнацьку спортивну школу, розвивати спортивне життя в громаді. Сьогодні близько 200 дітей з громади залучаємо до спортивних занять, в тому числі це внутрішньо переміщені діти.

На базі ДЮСШ «Надія» працюють відділення з видів спорту: теніс настільний, футбол, карате, бейсбол. Систематично проводимо серед дітей змагання, залучаємо дітей з сусідніх громад. В час війни проводимо благодійні спортивні заходи, а зібрані кошти передаємо на потреби ЗСУ.

На жаль, війна змінила чимало наших планів, зокрема на цей рік. Планували з керівництвом громади в с. Оброшине облаштувати накриття майданчика зі штучним покриттям, не встигли завершити реконструкцію тиру, де мають проводитись тренування зі стрільби з лука, реконструкція майданчика в Ставчани теж не завершена, на початку 2022-го написали і подали на конкурс мікропроектів проект щодо закупівлі спортивного інвентарю для всіх видів спорту. Наразі у час воєнного стану ці речі немає змоги робити.

- То які спортивні секції працюють в громаді і чи можуть діти з Оброшинської громади ще долучатись до тренувань?

- Діти можуть приходити до наших тренерів на заняття з тенісу настільного, футболу, карате, бейсболу.

- До тренувань залучаєте й переміщених дітей.

- Справді від березня почали активно долучати та запрошувати на спортивні заняття переміщених дітей. Регулярно на тренування приходило близько 20 дітей з Луганщини, Донеччини, Харківщини, Києва, які тимчасово проживали в нашій громаді. Запрошуємо надалі дітей з числа ВПО записуватись та відвідувати наші спортивні гуртки.

- Які плани на майбутнє?

?- Після перемоги хочемо збільшувати різновиди спортивних гуртків. Наприклад, відкрити ще секцію боксу, баскетболу, волейболу і в цілому плануємо покращувати стан спортивної інфраструктури в наших селах.

Із ближчих заходів, то плануємо в кінці серпня в Оброшинській громаді організувати спортивну спартакіаду, де визначатимуть кращих спортсменів для подальшої участі в обласних та всеукраїнських змаганнях.

- Як з вами можна контактувати?

- Наші контакти: 0967481985, е-пошта: sport.obroshyne@ukr.net. Сторінка на Facebook - Оброшинська ДЮСШ "Надія".

Довідково.

Попередній досвід праці: 2017-2018 – тренер-викладач з тенісу настільного у ДЮСШ «Надія», 2018-2021 - директор КЗ «Солонківська ДЮСШ», з 14 липня 2021 року - директор ДЮСШ «НАДІЯ.

#експрес_інтервю