Завтра в громаді прощатимуться із Захисником України Михайлом Гулем

Дата: 28.07.2022 13:08

Фото без описуМихайло Гуль – уродженець села Оброшине, 1988-го року народження. На війні був солдатом 2-го механізованого батальйону військової частини А0998. Загинув у зоні проведення бойових дій, у Донецькій області.

Висловлюємо усією громадою щирі співчуття дружині п. Галині та сину, батькам та брату й усім рідним, близьким.

Чин похорону відбудеться завтра, 29 липня, о 12.00 в храмі Св. Влкмч Димитрія с.Оброшине. Кортеж із тілом загиблого Михайла Гуля зустрічатимемо по вул. Самбірській (від ресторану «Золотий колос»), вздовж вул. Шашкевича та біля місцевого храму.

Давайте разом громадою зберемось о 11.30 за вказаною адресою із національною символікою та лампадками і зустрінемо, помолимось, віддамо шану загиблому.

Вічна пам'ять Захиснику України!