Звернення до підприємців

Дата: 08.07.2022 12:45

Через військову агресію рф проти України економіка зазнає суттєвого падіння. У зв’язку із цим шукаємо можливості «не гальмувати» розвиток об’єднаної громади, забезпечити надходження до бюджету, уникнути ризику розбалансування та зберегти змогу подальшого фінансування, в першу чергу, установ охорони здоров’я, освіти, культури, забезпечивши соціальні гарантії жителів громади через бюджет Оброшинської ТГ.

Звертаємось до підприємців усіх форм власності, які проживають на території Оброшинської громади реєструватись або перереєстровувати свій бізнес. Тобто змінити юридичну адресу на будь-яку адресу на території Оброшинської сільської ради.

Громада і її мешканці потребують Вашої підтримки. Тому, разом маємо зробити так, щоб працювала місцева економіка, створивши сильний і надійний тил для наших військових. Без Вас, підприємців – цього не зробити. До речі, від початку 2022-го на території громади зареєструвалось більше 10-ти підприємців.

Ми відкриті до співпраці та хочемо розвиватись разом з Вами!

Час об’єднувати зусилля заради майбутнього.

З приводу консультаційних питань можна звертатись за тел. 0973315263 (Іван).

Також повідомляємо, що 30 липня о 14.00 в актовій залі Оброшинської сільської ради відбудеться відкрита зустріч з підприємцями нашої громади. Під час зустрічі заплановано звіт щодо гуманітарної діяльності в громаді, відкриття Центру Безпеки громади (на фото), знайомство з Добровільною Пожежною Дружиною та презентація Пожежного автомобіля. Також відбудеться виїзд у лісову місцевість на територію де проводяться навчання Добровольчого формування ТГ та інше. Проводитиметься збір на господарсько-військові потреби. Запрошуємо підприємців об'єднаної громади до участі в заході.

Підтримайте економіку громади та економіку України в цілому!

Все буде Україна!

*Текст - із Фейсбук-сторінки голови громади Івана Галича.