8 липня відбудуться збори Громадської ради

Дата: 01.07.2022 12:17

Фото без описуУ п‘ятницю, 8 липня, о 19:00 в приміщенні малої актової зали Народного дому с. Оброшине відбудуться збори Громадської ради.

Порядок денний засідання Громадської ради від 08.07.2022:

1. Внесення змін до Положення про Громадську раду у зв‘язку із військовим станом (в частині можливості проведення загальних зборів за допомогою електронних засобів).

2. Обговорення  Проекту рішення Оброшинської сільської ради «Про встановлення норми споживання води».

3. Створення робочої групи по розробці Статуту Громади із залученням USAID Говерла.

4. Визначення дати засідання робочої групи громадської ради з питань ЖКГ з метою розробити «Програму про встановлення приладів обліку для окремих пільгових категорій населення» за рахунок місцевого бюджету. Інваліди 1-ї групи, діти інваліди 1-ї групи, опікуни непонолітніх дітей сиріт, одинокі непрацюючі пенсіонери розмір пенсійної виплати яких неперевищую півтора прожиткових мінімуми доходів громадян.

5. Рекомедувати КП прийняти на баланс готові мережі водопостачання у с. Ставчани (близько 600 будинків). За рахунок цього отримати додатковий бюджет у розмірі 720-1 млн грн в рік для покращення мереж водопостачання.