Споживачів, які не встановили лічильників води очікує підвищення тарифів

Дата: 10.06.2022 16:07

Надавач послуг водопостачання і водовідведення КП «Оброшин» інформує:

Відповідно до п.18.1 Правил благоустрою Оброшинської сільської ради, власники (співвласники) будинків, квартир приєднаних до зовнішніх мереж холодного водопостачання ЗОБОВ’ЯЗАНІ встановити засоби вимірювальної техніки (лічильники на воду).

Також відповідно до ст.152 КУпАП встановлено, що порушення правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20-ти до 80-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50-ти до 100-а неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відтак з метою збереження природних ресурсів, забезпечення безперебійного водопостачання, а також на підставі чисельних звернень жителів громади, які скаржаться на перебої з водопостачанням і на низький тиск в мережах – на найближчій сесії Оброшинської сільської ради буде розглянуте питання щодо підвищення вартості за послуги з водопостачання для споживачів, які не встановили прилади обліку (лічильники) та про встановлення відповідальності за безоблікове водокористування.

КП «Оброшин» наголошує на необхідності встановити прилади обліку  власниками (співвласниками) будинків, квартир приєднаних до зовнішніх мереж холодного водопостачання.

Щодо встановлення приладів обліку (лічильників) рекомендуємо звертатися за тел. 0675932178.