Що з водою на вулиці Б. Хмельницького?

Дата: 30.05.2022 13:08

Після кількаденних перевірок працівниками КП «Оброшин», підтвердилось зловживання водопостачанням (несанкціонований відбір води) у деяких мешканців цієї вулиці. Зазначимо, одразу за результатом перевірки ненадовго подача води покращилась!

З наступного тижня у всіх без виключення домогосподарствах, що на вул. Б. Хмельницького, Самбірській, Південній перевірятимуть наявність приладів обліку води. Тому, хто досі немає лічильника чи укладеної угоди з КП «Оброшин» (відповідно до Правил благоустрою п.18) - просимо впродовж цього тижня звернутись в комунальне підприємство. В іншому випадку порушників буде притягнуто до відповідальності.

В цілому є потреба замінити центральний водопровід на вказаних ділянках. Проте, виконати комплексні роботи по заміні труби в КП зараз немає можливості. Оскільки з початку війни будь-які оплати робіт з місцевого бюджету не проходять у казначейській службі.

?Знаєте споживачів послуг, які зловживають водопостачанням, через що виникає перебій подачі води у інших споживачів – просимо приватно повідомити за номером 0961217741.

?Прохання відповідально поставитись до вказаної інформації та попередити своїх рідних чи знайомих.