Дозвілля дітей в Оброшинській громаді

Дата: 19.05.2022 15:11

Фото без описуВійна внесла корективи в нашу роботу і плани. Але попри все ми продовжуємо жити, планувати, працювати, розвиватись. До цього змалечку залучаємо наших дітей, в тому числі дітей з числа переміщених. Долучаємо їх до спортивно-мистецьких занять/секцій/гуртків. Це близько десятка на вибір безкоштовних розвиткових заходів.

????Теніс настільний, карате, бейсбол, футбол. Звертатись за ном. 0967481985 (Володимир).

????Окрім спортивних занять, діти відвідують Мистецьку школу за напрямками: гра на музичних інструментах, вокал, малювання.

????Започатковано Клуб спортивної хореографії просто неба. Заняття мають розпочатись на днях. Для запису телефонуйте за ном. 0686181959.

????Також в нашій громаді можна практикувати розмовну англійську в English speaking club. Телефон для реєстрації: 0686181959.

????Народний театр “Оборіг” Народного дому с. Оброшине запрошує наших дітей на художнє читання прози. Звертатись за ном. 0964308175 (Зоряна).

????Діти віком від 3-10 років можуть долучатись до уроків неформальної освіти в рамках проекту дитячі точки “Спільно”.

Надалі на наших інформаційних ресурсах повідомлятимемо про інші проекти, над якими працюємо і до яких зможуть долучатись Ваші дітки. Наш ТГ-канал - https://t.me/obr_gromada/229

Наші діти - наше світле українське майбутнє!