Як передаємо гуманітарну допомогу на передову. Збираємо черговий вантаж

Дата: 10.05.2022 13:12

Фото без описуРегулярно ми публікуємо і просимо місцевих мешканців зорганізуватись та допомогти хто чим може, щоб сформувати гуманітарні вантажі хлопцям на передову. Місцеві чоловіки-відчайдухи з наших сіл вантажі з допомогою доставляють на передові позиції, безпосередньо туди, де службу несуть хлопці зі Ставчан, Оброшина, Конопниці.

Наприклад, минулого тижня, машина їхала в міста Донеччини (з міркувань безпеки назви не публікуємо). Завтра, 11 травня, з Оброшинської громади на схід відправляємо знову вантажівку з продуктами та необхідними речима. Крім того, доставлятимуть два закуплені волонтерами легкові автомобілі в Донецьку область.

????Одночасно ці автомобілі завантажимо продуктами, які ви можете принести: моркву, буряк, цибулю, селеру, оцет, олію, яблука, груші, солодощі, каву, чай, цукор. А також шкарпетки, спідню білизну, цигарки, пасту Теймурова, засоби від комарів.

Є значна потреба й в пальному. Маєте змогу допомогти з пальним – звертатись за номером тел. 0678500648 (Роман).

Збираємо продукти і речі до завтра, 11 травня, до 11 год. в приміщенні амбулаторії та Народних домах Ставчан та Конопниці.

Військові чекають на нашу з Вами допомогу. Разом зможемо більше!