Червоний Хрест виплачує грошову допомогу постраждалим від війни

Дата: 09.05.2022 17:38

Фото без описуПереселені особи із зони бойових дій, які наразі проживають в Оброшинській громаді можуть отримати матеріальну допомогу. Виплата допомоги здійснюється розміром у 2500 гривень на місяць. Ця допомога надається незалежно від отримання інших видів допомоги.

Отримати гроші можна за умови числення в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб. Якщо ви проживаєте в Оброшинській громаді і досі не зареєстровані в базі, то зробити це можна в соціальному відділі Оброшинської сільської ради (приміщення амбулаторії с. Оброшине, 1 поверх).

Після чого ви самостійно можете подати заявку на отримання допомоги шляхом заповнення форми на інформаційній платформі “єДопомога” (edopomoga.gov.ua). Допомога виплачується без окремого звернення людини в органи місцевого самоврядування.