До відома внутрішньо переміщених осіб

Дата: 02.05.2022 17:45

Інформуємо про реалізацію проєкту #NOVOhelp від благодійного фонду «Центр медичних інновацій» в рамках міжнародної благодійної програми  #CharityHelpUA ініціатором та координатором якої є всеукраїнська благодійна організація “Асоціація благодійників України». Одним з напрямів реалізації проєкту є надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України.

Починаючи із 01 і до 31 травня 2022 року колектив Медичного Центру NOVO здійснює внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій медичну діагностику (МРТ, КТ, УЗД, ендоскопічні обстеження і надає консультації спеціалістів з різних медичних напрямів НА ПІЛЬГОВИХ ЗАСАДАХ, а саме: дітям і підліткам до 18 років та людям з І-ою групою інвалідності  безкоштовно, іншим дорослим -50% від вартості (чоловіків за умови взяття їх на військовий облік в територіальних центрах комплектування).

Програма #NOVOhelp реалізовується за фінансової підтримки міжнародної організації HelpUkraine22. Для проходження МРТ, КТ-діагностики  та ендоскопічних обстежень необхідно мати скерування від лікаря.

Прийом відбувається тільки за попереднім записом через контакт-центр Медичного центру NOVO за посиланням

Докладна інформація:

УСТАНОВА  БФ «ЦЕНТР МЕДИЧНИХ ІННОВАЦІЙ»

Юридична адреса:

Вул. Шпитальна, 9, м.Львів,79007, Україна