Розширюємо спектр надання медичних послуг мешканцям громади

Дата: 02.05.2022 15:48

Робота місцевих медиків через ковід, а тепер і війну ведеться в посиленому і практично цілодобовому режимі. Попри це шукаємо можливостей як покращити на місці надання медичних послуг нашим мешканцям.

Домовлено, що тепер в Оброшинській амбулаторії в окремі дні та години здійснюватимуть прийом пацієнтів профільні медики – хірург та акушер-гінеколог. Спеціалісти приїжджатимуть до нас із Пустомит.

Щосереди з 10.30  до 12.30 - прийматиме хірург.
Щочетверга з 10.00 до 13.00 - прийматиме акушер-гінеколог.

«Залучаємо вузькопрофільних спеціалістів до нас, в громаду, аби покращити надання медичної допомоги мешканцям Оброшинської ТГ. Працюємо над залученням інших спеціалістів. Про це згодом інформуватимемо вас», - зазначає Мар'яна Хитрень, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оброшинської сільської ради.

За потреби, вже цього тижня, ви можете звертатись за допомогою до цих спеціалістів.

Нагадаємо, також попередньо в Конопниці відновлено повноцінну роботу місцевого ФАПу. В окремі дні тут працюють фельдшер, лікар-педіатр та сімейний лікар.

Розвиток первинної ланки медичної допомоги в Оброшинській громаді є пріоритетом для місцевого керівництва!