Як стати добровольцем?

Дата: 21.04.2022 11:48

У  відповідності  до  статті  27  Кодексу  цивільного  захисту  України  та  Положення  про  добровільні  формування  цивільного  захисту, затвердженого  Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  21.08.2013 № 616  з  метою  проведення  допоміжних  робіт  із  запобігання  або  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій, спричинених  збройною  агресією  російської  федерації  проти  України  місцеві  органи  виконавчої  влади,  органи  місцевого  самоврядування  утворюють  на  тимчасовій  основі  добровільні  формування  цивільного  захисту.

В  дані  формування  включають  осіб, які  виявили  бажання  взяти  участь  в  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій,  а  саме: в  розборі  завалів, рятуванні  людей, наданні  допомоги  потерпілим, розвантаженні  гуманітарних  вантажів  та  інших  заходів.

Усі  бажаючі  можуть  долучитися  до  лав  добровільних  формувань  цивільного  захисту  Оброшинської  територіальної  громади.

*Інформує відділ  з  питань  цивільного  захисту, мобілізаційної  роботи, житлово-комунального господарства  та  благоустрою Оброшинської сільської ради.