До уваги мешканців Оброшинської громади!

Дата: 11.04.2022 09:55

Фото без опису"В найближчі дні і ночі прошу вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги у зв'язку з можливим загостренням бойових дій, про що неодноразово повідомляли засоби масової інформації", - наголосив голова громади Іван Галич.

?Чому важливо не ігнорувати повітряну тривогу?

Повітряна тривога оголошується, коли сили протиповітряної оборони оповіщують про рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску балістичних ракет. Точне місце, куди може влучити ракета, чи який населений пункт атакує літак, визначити важко. Тому не ігноруйте повітряну тривогу, адже це рятує людські життя!

?Де є укриття на території громади?

В Оброшині найбільше і найпростіше укриття - в Оброшинській амбулаторії (просп. Вольського, 9). Також є на просп. Вольського (в кожному будинку), Інституті сільського господарства (вул. Грушевського, 5). Доступне для укриття підвальне приміщення ресторану "Золотий колос" (вул. Грушевського, 2).
В Ставчанах та Конопниці – на окремих приватних садибах, де є підвальні приміщення.