Як працює Оброшинська сільська рада під час воєнного стану?

Дата: 01.04.2022 13:00

Фото без опису????З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (обід 13.00-14.00) ви можете подати документи на всі види соціальних допомог.

????У Оброшинській сільській раді можна зареєструвати народження чи смерть, взяти необхідні довідки до соціальних пакетів документів (незалежно від місця проживання, народження, смерті).

???? Подати заяву чи зареєструвати шлюб можна також в Оброшинській сільській раді та її старостинських округах – в с. Ставчани та с. Конопниця.

???? Реєстрація тимчасово переміщених осіб здійснюється у 2 адмін. будівлі сільської ради (амбулаторії) та старостинських округах з 9:00 до 18:00 (офіційно). На зв’язку практично цілодобово - Наталя - 0671726522, Леся - 0673654221.

?Реєстрація/зміна місця проживання наразі не здійснюється.

?Архітектор поки не погоджує будівельні паспорти забудови, детальні плани території. Не приймає заяв щодо присвоєння адрес.

????Землевпорядник приймає заяви тільки на зміну цільового призначення ділянки.

????Гуманітарний штаб Оброшинської сільської ради працює окрім суботи-неділі з 10 до 12 год. та з 15 до 17 год.

????У позаробочий час та у вихідні дні в адміністративних будівлях сільської ради залишаються чергові до 20.00.

????З додаткових питань можна звертатись за номерами - 0961217741, 227-95-00.

????Інші контакти для зв'язку: https://obroshynska-gromada.gov.ua/news/1648477916/