У відділі соціальної роботи ведеться посилена робота щодо прийому заяв

Дата: 31.03.2022 16:33

Фото без описуЗвертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та мешканців громади, які контактують з переміщеними особами!

У відділі соціальної роботи Оброшинської сільської ради зараз ведеться посилена робота щодо прийому заяв від ВПО для отримання грошової допомоги на проживання. Оформлення одного пакету документів займає ?близько 40 хв. часу. Програмне забезпечення через яке наші спеціалісти реєструють подані документи встановлено на 1 комп’ютері. Ще 2 комп’ютери – в процесі під’єднання програми. Просимо усіх, кого це стосується звернути увагу, що ВІДЗАВТРА також можна буде заповнити заяву через мобільний додаток ДІЯ.

В цілому подати заявку на допомогу можна до 14 квітня.