Із Гміни Фредрополь приїхала ще одна партія гуманітарної допомоги

Дата: 22.03.2022 09:42

Фото без описуСьогодні знову приймали в громаді гуманітарну допомогу із Гміни Фредрополь (Республіка Польща). В основному це - матраци, які передаємо для облаштування ліжкомісць переселеним людям, які виїхали із зони бойових дій.

«Навідались з польськими колегами сьогодні в школу с.Оброшине, показали їм в яких умовах проживають переміщені особи. До речі, завдяки місцевому підприємцю М. Кулиняку, облаштували дерев’яні двоповерхові каркаси для ліжок, які доповнили матрацами з Польщі. Поспілкувались з людьми, кажуть, наразі все їх влаштовує та дякують за надану можливість сховатись від війни.

З вірою в перемогу, продовжуємо свою роботу в тилу спільно з нашими колегам з польської сторони та інших європейських країн, небайдужими мешканцями громади», - йдеться на Фейсбук-сторінці голови громади Івана Галича.

Наш Телеграм-канал: https://t.me/obr_gromada.