Сільська рада формує реєстр нерухомості

Дата: 18.03.2022 17:44

Фото без опису

У зв’язку з агресію рф відносно України та закриттям бізнесу у зоні бойових дій, з метою ефективного і якнайшвидшого розміщення переміщених осіб та створення нових робочих місць, сільська рада формує реєстр нерухомості:

??1. Житлової, яка здається в оренду або продається чи може бути використана для тимчасового проживання переміщених осіб.

??2. Комерційної - земельні ділянки, виробничі приміщення та інша нерухомість для ведення бізнесу.

Тому, просимо мешканців громади, які здають або мають намір здати в оренду (на безоплатній чи платній основі), продають чи хочуть придбати/оренувати таку нерухомість, звертатись до сільської ради за номерами телефонів: 0973315263, 0961217741 (з питань житлової нерухомості), 0673100202 (з питань комерційної нерухомості). Або безпосередньо у відділ архітектури, землевпорядкування, екології та природних ресурсів сільської ради (1 поверх).