Внутрішньо переміщені особи в обов'язковому порядку повинні зареєструватись

Дата: 17.03.2022 17:37

Фото без опису1. Відповідно до розпорядження голови громади від 17.03.2022 року, внутрішньо переміщені особи (або їх законні представники), які прибули на територію Оброшинської сільської ради після 24 лютого 2022 року повинні з’явитись не пізніше 24 годин після прибуття, у відділ соціальної роботи Оброшинської сільської ради (відповідні старостинські округи) для реєстрації і написання заяви. При собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

2. Чоловікам віком від 18 до 60 років не пізніше 24 годин після прибуття – потрібно з’явитися до третього відділу Львівського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки Львівської області для взяття на військовий облік.

3. Також необхідно інформувати сільську раду та старостинські округи, коли переміщена особа знімається з обліку або міняє фактичне місце проживання/перебування.

4. Власникам/керівникам усіх форм власності, які здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, потрібно невідкладно надавати вищезазначену інформацію. У іншому випадку буде скеровано відповідну інформацію в правоохоронні органи для вжиття заходів.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №61