Навчальні заклади залишаються на дистанційному навчанні

Дата: 06.02.2022 15:00

Фото без описуВідповідно до рішення обласної комісії ТЕБ і НС, коли хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50% здобувачів освіти та персоналу, заклад освіти залишається/переходить на дистанційну форму.

Попередньо визначено, що школи в Оброшинській громаді працюватимуть в дистанційному режимі ще до середи, 9 лютого. Зазначимо, рішення щодо переведення на онлайн-режим навчання закладів освіти приймає педагогічна рада закладу освіти.

Закликаємо батьків відповідально ставитися до карантинних обмежень: якщо у вашої дитини погане самопочуття чи підвищена температура, залишіть її вдома та зверніться до лікаря!

Також обласною комісією визначено додаткові заходи з імунізації дитячого населення, аби не допустити спалах поліомієліту на території Львівщини. Йдеться про вакцинацію дітей віком від 6 місяців до 6 років, які досі не отримали щеплення.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ №4