Що таке територіальна оборона?

Дата: 01.02.2022 16:56

Фото без описуВ Україні від початку року запрацював закон про основи національного спротиву. Тепер у країні формуються Сили територіальної оборони, які у разі загрози виконуватимуть завдання у межах своєї місцевості. Вступити до Сил тероборони може кожен охочий.

Територіальна оборона України – система загальнодержавних, військових та спеціальних заходів, що проводяться у мирний час та у особливий період для протидії військовим загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

Дізнатись усі новини, як вступити та що відбувається зараз із Територіальною обороною Львівщини ви зможете у телеграм-каналі - https://t.me/oboronalviv

Зокрема, третій відділ Львівського РТЦК та СП (м. Пустомити) оголошує набір кандидатів віком від 18 до 60 років на службу за контрактом в загони Територіальної оборони Львівської області.

Довідки за телефонами: 097-964-22-03 або 096-033-18-15.

Джерело: Фейсбук-сторінка ЛОДА.