Працівників культури Оброшинської громади відзначили подяками

Дата: 11.11.2021 17:29

Фото без описуПрацівників культури та майстрів народного мистецтва Оброшинської громади з нагоди професійного свята, яке відзначають 9 листопада, відзначили подяками.

Голова Оброшинської громади Іван Галич та Оксана Бенцак, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту привітали та подякували культурним діячам за щоденну працю, збереження і розвиток нашої культурної самобутності, народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

«Культура - це те, що формує нас як націю, фундамент, на якому тримається суспільство. Цей фундамент ми будемо ще дужче підсилювати та розвивати культуру нашої громади», - зазначив Іван Галич.

Зичимо працівникам культури успіхів на професійній ниві й щоденного задоволення від своєї роботи.