В Оброшині встановлять банкомат

Дата: 03.11.2021 18:04

Банкомат буде розташовано у приміщенні відділення «Ощадбанку» з можливістю доступу 24/7.

Багатьом мешканцям Оброшинської громади знайома ситуація, коли отримані на картку пенсії, зарплати і допомоги неможливо перевести в готівку на місці. Відповідно сільським головою Іваном Галичем було ініційовано перемовини з керівництвом АТ «Ощадбанк» щодо доцільності та рентабельності встановлення банкомату у с. Оброшине.
Відтак, досягнено домовленості про те, що до кінця листопада у приміщенні відділення «Ощадбанку» за адресою: с. Оброшине, проспект Вольського,4 буде встановлено банкомат. Апарат буде зовнішній - вбудований, тобто матиме вільний доступ 24/7.

Сподіваємось, що життя мешканців Оброшинської громади стане комфортнішим, адже всі отримані кошти на банківську картку можна буде отримати безпосередньо через банкомат. Доступними стануть послуги по зняттю готівки, переказу коштів на іншу картку та поповнення картки. Усі платіжні операції можна буде здійснювати через термінал самообслуговування.