До уваги мешканців. Відбудуться громадські слухання

Дата: 29.10.2021 16:57

Оброшинська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації:

-  детального плану території в межах частини проектованого кварталу житлової забудови К-12 (вулиці Проектована 109, 110, 111, 117), (урочище «Мочули») в с.Оброшине Львівського району Львівської області. Громадське слухання відбудеться 16.11.2021р. о 11.00 год. в  приміщенні сільської ради.

- детального плану території в межах проектованого кварталу житлової садибної забудови К-1в с. Оброшине Оброшинської сільської ради Львівського району Львівської області з метою забезпечення в подальшому учасників АТО/ООС, членів їхніх сімей та жителів Оброшинської сільської ради земельними ділянками для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Громадське слухання відбудеться 16.11.2021р. о 12.00 в приміщенні сільської ради.

Фото 1   Фото 2